Popis objektu a okolí PDF Tisk Email

Rekreační chalupa se nachází v malé vesnici Zálesí u Vranovské přehrady. Jak je patrno z názvu, všemi směry okolo obce se rozprostírá les. Vodní plocha přehrady je vzdálena 1,5 km. Jedná se o lokalitu "Chvalatická zátoka". Obec se nachází v půli cesty mezi dvěma největšími rekreačními centry. Jedná se o Vranovskou pláž a Bítovské zátoky vzdálené 7 km od místa ubytování. K dispozici je obchod s potravinami a restaurace.


Jedná se o klidnou lokalitu vhodnou k rekreaci pro celou rodinu. Objekt obsahuje tři samostatné ložnice s celkem osmi lůžky, obývací pokoj s radiem a barevnou televizí.

Kuchyňka má ve vybavení lednici, studenou a teplou vodu, sporák, mikrovlnnou troubu, rychlovarnou konvici a základní nádobí. Sociální zařízení obsahuje WC, koupelnu s teplou a studenou vodou, zrcadlo, infrazářič a sprchový kout.


K objektu přiléhá zahrada obehnaná dřevěným plotem poskytujícím soukromí. Na zahradě je možné využívat zahradní sprchu s teplou vodou a malé ohniště. Dřevo na oheň je připraveno.


Jeden automobil lze garážovat v objektu pod střechou a pod zámkem.


Zájemcům o ubytování doporučujeme vzít si vlastní kola pro výlety po okolí. Okolní lesy poskytují dobrou příležitost k houbaření. Vranovská přehrada pak k rekreaci, koupání a relaxaci. Je možné navštívit historické hrady Bítov a Cornštejn nebo zámek Vranov. Před několika lety byla obnovena lodní doprava po jezeře. V neposlední řadě se dále nabízí možnost navštívit cca 25 km vzdálené město Znojmo se svými historickými památkami.